O nas

Kim jesteśmy?

„Kolor pak” Sp. z o.o. zajmuje się produkcją opakowań z tektury litej, falistej 3 i 5 warstwowej, mikrofali, kaszerowanej z nadrukiem i bez nadruku oraz z folii twardej. Wykonujemy nadruki na opakowaniach jak również druki w formie plakatów, ulotek, artykułów akcydensowych, etykiet itp. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami oraz firmami poligraficznymi. 

Naszym Klientom doradzamy nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Posiadamy odpowiedni park maszynowy, który zapewnia produkcję wszelkiego rodzaju opakowania. Od 2018 roku firma nasza posiada certyfikat systemu kontroli pochodzenia produktu. Zakres certyfikatu obejmuje produkcję i sprzedaż opakowań z tektur falistych i tektur litych certyfikowanych.

Firma „Kolor Pak” Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2002 roku. Jesteśmy producentem szerokiej gamy opakowań z 3, 5 warstwowej tektury, mikrofali i folii twardej oraz przestrzennych elementów reklamowych takich jak standy i ekspozytory. Nasze produkty wykorzystywane są do opakowań artykułów przemysłowych, spożywczych, cukierniczych, chemii gospodarczej, wyrobów metalowych i innej wytwórczości. Na naszych opakowaniach wykonujemy nadruki w szerokiej gamie kolorów w technice offsetowej i fleksograficznej.

W produkcji wykorzystujemy zróżnicowany park maszynowy, który cały czas modernizujemy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj opakowania gwarantując naszym Klientom świadczenie najwyższej jakości usług. Pracownicy firmy dysponują odpowiednim przygotowaniem oraz doświadczeniem aby służyć Państwu fachową pomocą. Opracowujemy projekty i technologie aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Współpracując z różnymi dostawcami – producentami zdobyliśmy doświadczenie w produkcji różnorodnych opakowań dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom szeroki asortyment produktów w zależności od wymagań. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest dobra jakość wykonania oraz terminowość dostaw. Podstawowym założeniem firmy jest zadowolenie naszych Klientów.

Nasze produkty adresowane są do odbiorców ceniących wysoką jakość, trwałość i funkcjonalność. Wyprodukowane przez nas wyroby Klient może zapakować każdy produkt.

Dlaczego warto nam zaufać?

Tanio

.

}

Szybko

.

W doskonałej jakości

ul. Dworcowa 14
86-300 Grudziądz

© 2022 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone